Witamy na oficjalnej stronie!

O FIRMIE
Szanowni Państwo! Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę, jako rzetelnego i uznanego producenta części zamiennych, urządzeń i akcesorii dla przemysłu mięsnego, owocowo-warzywnego, warzywno-mięsnego, rybnego, hodowli zwierząt futerkowych, garmażeryjnego. Wykonujemy również remonty i naprawy maszyn w przemyśle spożywczo-przemysłowym.

Działając na polskim rynku od 1996r , firma nasz wciąż doskonali swoje procesy wytwórcze, oraz rozszerza gamę wyrobów w celu maksymalnego dostosowania się do potrzeb klientów. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta wykonujemy również wyroby wg rysunków na specjalne zamówienie.

Dodatkową zaletą naszej firmy jest terminowość i korzystna oferta cenowa. Niniejszy serwis internetowy ma za zadanie przybliżyć Państwu nasze możliwości produkcyjne oraz aktualne oferty naszych wyrobów. Jest to jednakże tylko skromny fragment naszej wciąż rozwijającej się oferty.

Nasze wyroby, które sa wykonywane na najnowszej genereacji maszynach CNC znalazły miejsce już u wielu Firm, mamy nadzieję, że i Państwo dołączycie do grona naszych klientów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą - bliższych informacji udzielimy telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub osobiście.

Łączymy wyrazy szacunku