OFERTASzanowni Państwo!
Mamy zaszyty przedstawić Państwu naszą firmę, jako rzetelnego i uznanego producenta części zamiennych, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu mięsnego, owocowo-warzywnego, warzywno-mięsnego, rybnego, hodowli zwierząt futerkowych, garmażeryjnego, masarniczego. Zajmujemy się również serwisem oraz naprawami maszyn dla przemysłu spożywczego.

Działając na polskim rynku od 1996r , firma nasza nieustannie doskonali stosowane procesy wytwórcze oraz poszerza gamę sprzedawanych wyrobów w celu maksymalnego dostosowania się do potrzeb naszych Klientów. Wychodząc na przeciw wymaganiom Klienta, wykonujemy również wyroby wg rysunków na indywidualne zamówienie.

Do zalet naszych firmy należą przede wszystkim terminowość oraz atrakcyjna oferta cenowa. Niniejszy serwis internetowy ma za zadanie przybliżyć Państwu naszą propozycję, możliwości produkcyjne oraz aktualny asortyment urządzeń i akcesoriów masarniczych. Jest to jedynie niewielki fragment naszej wciąż rozwijającej się oferty. Nasze wyroby wykonywane na najnowszej generacji maszynach CNC i znalazły miejsce w wielu zakładach przemysłowych. Wyrażamy głęboką nadzieję, że i Państwo dołączycie do grona zadowolonych z naszych usług Klientów.Oferta bieżąca obejmuje między innymi:

- noże do żeberek,
- sita do wilka,
- ostrza noży do żeberek,
- noże do skórowaczki,
- łapy gumowe do szczeciniarki (różne rozmiary),
- łożyska,
- paski klinowe,
- uszczelki do nadziewarek N-75, N-150,
- uszczelki do Atmosa,
- przyciski elektryczne,
- kleszcze do elektronarkozy,
- naboje,
- poganiacze,
- Radicale,
- koła zębate gumowe do skórowaczki,
- wirniki do natryskiwarek,
- igły do nastrzykawki,
- linie do podawania paszy,
- mieszalnik faraszu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę e-mail lub osobiście. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę e-mail lub osobiście.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.